KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271087

nr 1327 1087

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Dans med vinden". Signerad. Olja på duk, 111x94 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 maj 2020
kl 18:45:00

14/5 10:48:50 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano